Perspėjimai telefone

Įsitikinkite, kad jūsų telefone yra sukonfigūruota perspėjimų apie gresiančias ar susidariusias ekstremaliąsias situacijas pranešimų gavimo paslauga. Instrukcijas, kaip nustatyti šią sistemą savo telefone, galite rasti savo mobilaus telefono vartotojo instrukcijoje arba internetinėje svetainėje www.lt72.lt. Jeigu, dėl tam tikrų priežasčių, pranešimų į savo mobilųjį telefoną negaunate, ar norite pasitikrinti, kokie pranešimai buvo išsiųsti iki šiol, minėtoje internetinėje svetainėje galite tai padaryti – visi išsiųsti pranešimai skelbiami >Išsiųsti pranešimai.

Šiuos pranešimus palaiko dauguma telefonų modelių, pagamintų nuo 2004 metų. Sistemos palaikymas priklauso nuo mobilaus ryšio operatoriaus parinkties.

Gyventojų perspėjimo sistema yra išbandoma du kartus per metus balandžio ir spalio mėnesiais, trečiąjį mėnesio trečiadienį, 11 val. 52 min. Išbandymo metu yra siunčiamas pranešimas į mobiliuosius telefonus, kad vyksta sistemos patikrinimas.

 

Taip pat siūlome paklausyti nuotaikingą Alytaus APGV garso įrašą apie tai, kodėl būtina į savo telefoną gauti pranešimus apie nelaimes!

Spausdinimo versija