Perspėjimai telefone

GPIS2

Įsitikinkite, kad jūsų telefone yra sukonfigūruota perspėjimų apie gresiančias ar susidariusias ekstremaliąsias situacijas žinučių gavimo paslauga. Instrukcijas, kaip nustatyti šią sistemą savo telefone, galite rasti savo mobilaus telefono vartotojo instrukcijoje arba internetinėje svetainėje GPIS.VPGT.LT. Jeigu, dėl tam tikrų priežasčių, pranešimų į savo mobilųjį telefoną negaunate, ar norite pasitikrinti, kokie pranešimai buvo išsiųsti iki šiol, minėtoje internetinėje svetainėje galite tai padaryti – visi išsiųsti pranešimai talpinami GPIS.VPGT.LT >Išsiųsti pranešimai.

Šias žinutes palaiko dauguma telefonų modelių, pagamintų nuo 2004 metų. Sistemos palaikymas priklauso nuo mobilaus ryšio operatoriaus parinkties.

Gyventojų perspėjimo sistema yra išbandoma du kartus per metus balandžio ir spalio mėnesiais, trečiąjį mėnesio trečiadienį, 11 val. 52 min. Išbandymo metu yra siunčiama žinutė į mobiliuosius telefonus, kad vyksta sistemos patikrinimas.

Perspėjimas 20171122

Taip pat siūlome paklausyti nuotaikingą Alytaus APGV garso įrašą apie tai, kodėl būtina į savo telefoną gauti pranešimus apie nelaimes!